jazyk: česky | slovensky | english | deutsch | polski |
Vysvetlivky | Návštevná kniha


vlaktrasafebruár
08070605040302
R 101MORAVIABohumín (6:52) - Wien Westbf (10:26)       
R 402SILESIAKraków Gł. (22:00) - Bohumín (1:11)       
R 403SILESIABohumín (3:35) - Kraków Gł. (6:54)       
R 406CHOPINWien Westbf (22:12) - Warszawa Wschodnia (7:28)       
R 407CHOPINWarszawa Wschodnia (21:16) - Wien Westbf (6:34)       
R 408 Nice-Ville (21:25) - Moskva Běloruské n. (22:30)       
R 409 Moskva Běloruské n. (11:18) - Nice-Ville (8:35)       
R 442BOHEMIAHumenné (19:46) - Praha hl.n. (7:47)       
R 443BOHEMIAPraha hl.n. (23:08) - Humenné (10:33)       
R 600MILAKošice (4:14) - Bratislava hl.st. (10:05)       
R 601HORALKY SEDITABratislava hl.st. (5:55) - Košice (11:46)       
R 602ČINGOVKošice (6:14) - Bratislava hl.st. (12:05)       
R 603ČINGOVBratislava hl.st. (7:55) - Košice (13:46)       
R 604DARGOVKošice (8:14) - Bratislava hl.st. (14:05)       
R 605DARGOVBratislava hl.st. (9:55) - Košice (15:46)       
R 606SHOPPIE.SKKošice (10:14) - Bratislava hl.st. (16:05)       
R 607FERRATUMBANKBratislava hl.st. (11:55) - Košice (17:46)       
R 608SPIŠANKošice (12:14) - Bratislava hl.st. (18:05)       
R 609SPIŠANBratislava hl.st. (13:55) - Košice (19:46)       
R 610POVAŽANKošice (14:14) - Bratislava hl.st. (20:05)       
R 611POVAŽANBratislava hl.st. (15:55) - Košice (21:46)       
R 612OKAY ELEKTROKošice (16:14) - Bratislava hl.st. (22:05)       
R 613RUŽÍNBratislava hl.st. (17:55) - Poprad-Tatry (22:30)       
R 614ZEMPLÍNHumenné (21:46) - Bratislava hl.st. (6:11)       
R 615ZEMPLÍNBratislava hl.st. (23:39) - Humenné (8:33)       

statistika


© 2006-2017 poloha.vlaku.info

vygenerovano za 0,00439 s.