language: česky | slovensky | english | deutsch | polski |
Explanatory notes | Guestbook

Last actualization: 10:45:02

mapa
category delay
R, EC, IC, Ex <= 5 min.
Os, Zr 6 - 30 min.
> 30 min.
Celé Česko »
EC 73 SMETANA
Praha hl.n. (6:39) - Wiener Neustadt (11:55)
Břeclav st. hr. (10:07)
on time
EC 75 FRANZ SCHUBERT
Praha hl.n. (8:39) - Wiener Neustadt (13:55)
Letovice (10:44)
1 min. late
IC 101 MORAVIA
Bohumín (6:52) - Wien Westbf (10:38)
Břeclav st. hr. (09:09)
3 min. late
EC 103 POLONIA
Warszawa Wschodnia (6:07) - Villach Hbf (18:46)
Bohumín (10:38)
time advance: 2 min.
EC 104 SOBIESKI
Wien Meidling (7:41) - Warszawa Wschodnia (16:03)
Suchdol nad Odrou (10:42)
5 min. late
Ex 121 HRADČANY
Praha hl.n. (5:11) - Žilina (10:28)
Žilina zr. st. Nová harfa (10:33)
8 min. late
Ex 122 KOŠIČAN
Košice (10:27) - Praha hl.n. (18:53)
Kysak (10:41)
2 min. late
Ex 124 BEČVA
Žilina (9:32) - Praha hl.n. (14:53)
Púchov (10:33)
15 min. late
Ex 126 VSACAN
Žilina (7:32) - Praha hl.n. (12:53)
Zábřeh na Moravě (10:43)
1 min. late
EC 130 VARSOVIA
Budapest-Keleti pu. (7:25) - Warszawa Wschodnia (18:08)
Zohor (10:42)
14 min. late
Ex 145 LANDEK
Praha hl.n. (8:11) - Žilina (13:38)
Olomouc hl.n. (10:44)
3 min. late
Ex 147 KYSUCA
Praha hl.n. (10:11) - Žilina (15:38)
Poříčany (10:43)
on time
Ex 148 LEOŠ JANÁČEK
Žilina (10:22) - Praha hl.n. (15:53)
Krásno n/Kysucou (10:38)
time advance: 1 min.
Ex 150 HUKVALDY
Žilina (8:22) - Praha hl.n. (13:53)
Suchdol nad Odrou (10:43)
7 min. late
Ex 152 JAN PERNER
Žilina (6:22) - Praha hl.n. (11:53)
Kostěnice (10:39)
2 min. late
EC 171 HUNGARIA
Berlin Hbf (6:46) - Budapest-Keleti pu. (18:35)
Hněvice (10:40)
time advance: 2 min.
EC 174 JAN JESENIUS
Budapest-Keleti pu. (5:25) - Hamburg Altona (19:43)
Svitavy (10:42)
12 min. late
EC 176 JOHANNES BRAHMS
Brno hl.n. (5:39) - Hamburg Altona (15:41)
Děčín státní hranice (10:14)
5 min. late
Ex 221 FATRA
Praha hl.n. (7:11) - Zvolen os.st. (14:51)
Valašské Meziříčí (10:39)
on time
Ex 222 DETVAN
Zvolen os.st. (9:09) - Praha hl.n. (16:53)
Príbovce (10:35)
2 min. late
EC 273 AVALA
Praha hl.n. (5:39) - Beograd (20:50)
Tvrdošovce (10:42)
7 min. late
EC 275 JAROSLAV HAŠEK
Praha hl.n. (7:39) - Budapest-Keleti pu. (14:35)
Šakvice (10:44)
4 min. late
EC 277 SLOVAN
Praha hl.n. (9:39) - Budapest-Keleti pu. (16:35)
Řečany nad Labem (10:41)
11 min. late
EC 278 GUSTAV KLIMT
Graz Hbf (5:37) - Praha hl.n. (13:21)
Brno hl.n. (10:44)
5 min. late
Ex 351 JAN HUS
München Hbf (4:55) - Praha hl.n. (10:44)
Výh. Praha-Vyšehrad (10:42)
2 min. late
Ex 354 FRANZ KAFKA
Praha hl.n. (9:15) - München Hbf (15:03)
Rokycany (10:31)
1 min. late
EC 378 SLOVENSKÁ STRELA
Bratislava hl.st. (6:10) - Ostseebad Binz (19:21)
Praha hlavní nádraží (10:40)
19 min. late
R 440 EXCELSIOR
Košice (18:08) - Cheb (9:38)
Cheb (10:18)
40 min. late
R 443 ŠÍRAVA
Praha hl.n. (22:26) - Humenné (10:34)
Strážske (10:24)
on time
IC 502 LYONESS
Košice (9:19) - Bratislava hl.st. (14:23)
Štrba (10:43)
on time
IC 560 ŠOHAJ
Veselí nad Moravou (6:59) - Praha hl.n. (10:53)
Praha-Běchovice (10:41)
on time
R 601 HORALKY SEDITA
Bratislava hl.st. (5:55) - Košice (11:52)
Poprad-Tatry (10:42)
7 min. late
R 602 ČINGOV
Košice (6:08) - Bratislava hl.st. (12:05)
Dubnica n/Váhom (10:42)
21 min. late
R 603 ČINGOV
Bratislava hl.st. (7:55) - Košice (13:52)
Žilina (10:39)
time advance: 2 min.
R 604 DARGOV
Košice (8:08) - Bratislava hl.st. (14:05)
Ľubochňa (10:40)
1 min. late
R 605 DARGOV
Bratislava hl.st. (9:55) - Košice (15:52)
Leopoldov (10:44)
6 min. late
R 606 SHOPPIE.SK
Košice (10:08) - Bratislava hl.st. (16:05)
Margecany (10:41)
3 min. late
R 722 VTÁČNIK
Prievidza (8:21) - Bratislava hl.st. (11:05)
Cífer (10:41)
on time
R 810 GEMERAN
Košice (5:23) - Bratislava hl.st. (11:59)
Veľké Kozmálovce (10:40)
35 min. late
R 811 GEMERAN
Bratislava hl.st. (8:01) - Košice (14:37)
Nová Baňa (10:42)
26 min. late
R 812 SITNO
Košice (9:23) - Bratislava hl.st. (15:59)
Čoltovo (10:41)
on time
R 821 HOREHRONEC
Zvolen os.st. (9:31) - Margecany (13:19)
Podbrezová (10:35)
on time
R 833 TEKOV
Bratislava hl.st. (10:01) - Zvolen os.st. (12:58)
Sládkovičovo (10:40)
10 min. late
REX 906 VIHORLAT
Humenné (9:28) - Košice (11:00)
Ruskov (10:41)
on time
R 931 IPEĽ
Zvolen os.st. (7:13) - Košice (10:37)
Barca (10:32)
on time
IC 1001 REGIOJET
Praha hl.n. (5:44) - Havířov (9:34)
Havířov (09:37)
3 min. late
IC 1003 REGIOJET
Praha hl.n. (7:44) - Havířov (11:34)
Hranice na Moravě (10:43)
4 min. late
IC 1005 REGIOJET
Praha hl.n. (9:44) - Havířov (13:34)
Řečany nad Labem (10:44)
9 min. late
EC 1006 REGIOJET
Žilina (7:06) - Praha hl.n. (12:16)
Česká Třebová os.n. (10:41)
6 min. late
LE 1350 LEO EXPRESS
St.Město u U.H. (5:50) - Praha hl.n. (8:56)
Praha hlavní nádraží (08:58)
2 min. late
LE 1352 LEO EXPRESS
Karviná hl.n. (6:01) - Praha hl.n. (9:56)
Praha hlavní nádraží (09:55)
time advance: 1 min.
LE 1353 LEO EXPRESS
Praha hl.n. (7:06) - Bohumín (10:39)
Bohumín (10:39)
on time
LE 1354 LEO EXPRESS
Karviná hl.n. (6:56) - Praha hl.n. (10:56)
Praha-Běchovice (10:43)
time advance: 4 min.
LE 1355 LEO EXPRESS
Praha hl.n. (10:06) - Bohumín (13:39)
Velim (10:43)
1 min. late
LE 1356 LEO EXPRESS
Bohumín (9:17) - Praha hl.n. (12:56)
Olomouc předn. (10:40)
on time
Zr 1845 STREČNO
Žilina (8:54) - Zvolen os.st. (10:51)
Vlkanová (10:39)
2 min. late
Os 2012
Bratislava hl.st. (10:16) - Kúty (11:20)
Devínská Nová Ves (10:40)
8 min. late
Os 2019
Kúty (10:38) - Bratislava hl.st. (11:42)
Kúty (10:38)
on time
Os 2045
Malacky (10:03) - Bratislava hl.st. (10:42)
Bratislava-Lamač (10:40)
7 min. late
Os 2407
Skalica na Slovensku (9:51) - Kúty (10:21)
Gbely (10:12)
on time
REX 2512
Devínská Nová Ves (10:14) - Bratislava hl.st. (10:27)
Bratislava-Lamač (10:21)
on time
Os 2604
Trnava (9:03) - Kúty (10:30)
Šaštín-Stráže (10:21)
1 min. late
Os 2609
Kúty (9:34) - Trnava (10:58)
Boleráz (10:40)
1 min. late
Os 3012
Leopoldov (9:56) - Bratislava hl.st. (10:59)
Výh. Svätý Jur (10:42)
on time
Os 3013
Bratislava hl.st. (10:00) - Leopoldov (11:03)
Cífer (10:43)
4 min. late
Os 3109
Myjava (10:04) - Nové Mesto n/Váhom (10:50)
Čachtice (10:44)
on time
Os 3306
Žilina (8:44) - Nové Mesto n/Váhom (10:48)
Trenčianske Bohuslavice (10:42)
on time
Os 3309
Nové Mesto n/Váhom (9:12) - Žilina (11:16)
Považská Teplá (10:41)
on time
Os 3509
Rajec (10:27) - Žilina (11:12)
Rajec (10:27)
on time
Os 3913
Čadca (10:34) - Žilina (11:12)
Čadca (10:34)
on time
Os 4011
Makov (9:39) - Čadca (10:28)
Turzovka (10:03)
on time
Os 4319
Bratislava hl.st. (10:05) - Komárno (12:13)
Kvetoslavov (10:42)
1 min. late
Os 4322
Komárno (9:43) - Bratislava hl.st. (11:50)
Dolný Štál (10:36)
1 min. late
Os 4559
Trnava (10:28) - Galanta (10:54)
Trnava (10:34)
6 min. late
Os 4618
Nové Zámky (9:22) - Bratislava hl.st. (10:51)
Bernolákovo (10:33)
1 min. late
Os 4653
Bratislava hl.st. (10:07) - Šaľa (11:07)
Senec (10:36)
2 min. late
Os 4910
Štúrovo (10:07) - Nové Zámky (10:45)
Dvory n/Žitavou (10:39)
on time
Os 5002
Prievidza (9:41) - Nové Zámky (12:40)
Bošany (10:39)
on time
Os 5003
Nové Zámky (7:23) - Prievidza (10:35)
Nováky (10:24)
on time
Os 5005
Nové Zámky (9:20) - Prievidza (12:17)
Lužianky (10:41)
6 min. late
Os 5028
Nitra (9:53) - Nové Zámky (10:40)
Bánov (10:33)
on time
Os 5106
Nitra (10:31) - Leopoldov (11:16)
Nitra (10:37)
6 min. late
Os 5107
Leopoldov (9:27) - Nitra (10:19)
Lužianky (10:17)
9 min. late
Os 6209
Zvolen os.st. (9:23) - Fiľakovo (10:54)
Výh. Holiša (10:41)
on time
Os 6212
Fiľakovo (9:10) - Zvolen os.st. (10:40)
Zvolen nákladná st. (10:38)
1 min. late
Os 6246
Rimavská Sobota (10:15) - Fiľakovo (11:08)
Výh. Lúka (10:39)
on time
Os 6607
Lučenec (10:40) - Utekáč (12:02)
Lučenec (10:40)
on time
Os 6610
Utekáč (10:05) - Lučenec (11:23)
Zlatno (10:38)
on time
Os 6707
Tisovec (10:05) - Jesenské (11:15)
Rimavská Baňa (10:35)
on time
Os 7308
Zvolen os.st. (9:52) - Banská Bystrica (10:23)
Radvaň (10:17)
1 min. late
Os 7526
Horná Štubňa (9:52) - Vrútky (10:40)
Martin (10:32)
on time
Os 7707
Banská Bystrica (10:35) - Brezno (11:40)
Banská Bystrica (10:35)
on time
Os 7710
Brezno (10:19) - Banská Bystrica (11:25)
Podbrezová (10:37)
on time
Os 7744
Margecany (10:08) - Nálepkovo (11:05)
Margecany (10:14)
6 min. late
Os 7747
Nálepkovo (8:39) - Margecany (9:52)
Gelnica (09:46)
7 min. late
Os 7775
Červená Skala (9:29) - Margecany (11:52)
Nálepkovo (10:39)
on time
Os 7808
Košice (9:27) - Poprad-Tatry (11:18)
Markušovce (10:40)
on time
Os 7811
Poprad-Tatry (8:42) - Košice (10:32)
Kostoľany nad Hornádom (10:35)
11 min. late
Os 7839
Žilina (8:34) - Liptovský Hrádok (10:26)
Liptovský Mikuláš (10:17)
3 min. late
Os 7840
Liptovský Mikuláš (9:45) - Žilina (11:26)
Kraľovany (10:38)
2 min. late
Os 7908
Trstená (8:43) - Kraľovany (10:31)
Párnica (10:18)
3 min. late
Os 7909
Kraľovany (9:28) - Trstená (11:18)
Dlhá n/Oravou (10:38)
on time
Os 8011
Štrbské Pleso (10:14) - Štrba (10:32)
Štrbské Pleso OŽ (10:14)
on time
Os 8012
Štrba (10:36) - Štrbské Pleso (10:51)
Štrba OŽ (10:36)
on time
Os 8112
Poprad-Tatry (9:29) - Štrbské Pleso (10:42)
Vyšné Hágy (10:28)
on time
Os 8115
Štrbské Pleso (10:13) - Poprad-Tatry (11:18)
Výh. Tatranská Polianka (10:42)
on time
Os 8210
Starý Smokovec (10:02) - Tatranská Lomnica (10:16)
Starý Smokovec (10:02)
on time
Os 8211
Tatranská Lomnica (10:34) - Starý Smokovec (10:48)
Tatranská Lomnica TEŽ (10:34)
on time
Os 8308
Stará Ľubovňa (9:03) - Poprad-Tatry (10:14)
Matejovce pri Poprade (10:08)
1 min. late
Os 8309
Poprad-Tatry (9:46) - Kežmarok (10:12)
Studený Potok (10:03)
1 min. late
Os 8704
Košice (10:18) - Prešov (11:07)
Kysak (10:35)
1 min. late
Os 8743
Prešov (10:17) - Kysak (10:40)
Ličartovce (10:41)
7 min. late
Os 8766
Kysak (9:53) - Lipany (10:56)
Veľký Šariš (10:36)
7 min. late
Os 8769
Lipany (9:01) - Košice (10:24)
Kostoľany nad Hornádom (10:21)
6 min. late
Os 8805
Košice (10:04) - Čierna n/Tisou (11:49)
Ruskov (10:39)
7 min. late
Os 8808
Čierna n/Tisou (10:12) - Košice (11:56)
Veľký Horeš (10:32)
4 min. late
Os 8938
Trebišov (10:22) - Michaľany (10:49)
Úpor (10:30)
on time
Os 8959
Humenné (10:37) - Medzilaborce mesto (11:51)
Humenné (10:37)
on time
Os 8960
Medzilaborce mesto (10:18) - Humenné (11:25)
Medzilaborce (10:27)
on time
Os 9107
Prešov (8:44) - Humenné (10:22)
Strážske (10:11)
on time
Os 9112
Humenné (9:40) - Prešov (11:11)
Čierne n/Topľou (10:31)
2 min. late
Os 9207
Prešov (10:24) - Bardejov (11:32)
Kapušany pri Prešove (10:39)
4 min. late
Os 9208
Bardejov (10:28) - Prešov (11:35)
Bardejov (10:28)
on time
Os 9408
Stakčín (10:35) - Humenné (11:25)
Snina (10:41)
on time
Os 9409
Humenné (10:38) - Stakčín (11:25)
Humenné (10:38)
on time
Sv 9615
Bratislava hlavná stanica (10:34) - Bratislava-Nové Mesto (10:42)
Bratislava hlavná stanica (10:29)
time advance: 5 min.
SC 100501 SC PENDOLINO
Praha hl.n. (5:36) - Ostrava hl.n. (8:43)
Ostrava hl.n. (08:54)
11 min. late
SC 100505 SC PENDOLINO
Praha hl.n. (9:36) - Ostrava hl.n. (12:43)
Moravany (10:44)
4 min. late
SC 100512 SC PENDOLINO
Bohumín (7:11) - Františkovy Lázně (13:27)
Praha hlavní nádraží (10:43)
16 min. late
SC 100516 SC PENDOLINO
Bohumín (5:11) - Františkovy Lázně (11:24)
Pavlovice (10:42)
1 min. late
IC 100531 HELFŠTÝN
Břeclav os.n. (7:10) - Bohumín (9:08)
Bohumín (09:07)
time advance: 1 min.

statistika


© 2006-2014 poloha.vlaku.info

vygenerovano za 0,01524 s.